Guangdong Eyaleti, Çin Dongguan Şehri, Gaobu kasabası Tangshi Sanayi Bölgesi
Ana sayfa

Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd

Çin Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Sertifikalar
Tüm sorularınızı yanıtlamak için iyi eğitimli ve deneyimli işverenler, satış alanınızın korunması, tasarım fikirleri ve tüm özel bilgileriniz.

—— Amir Muhammed (İran)

"Mühendisleriniz titizlikle ve güvenilirlikle ön plana çıkıyor. Bu, kaliteli makineler performansının sağlanmasında çok önemli olduğunu düşünüyoruz."

—— Ahmed Ouzaid (Fas)

Samimi ve dostça patron, sizinle çalışmak çok güvenlidir

—— Saeed Abdu - Nijerya

Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet, daha fazla ihtiyacımız olursa, size geri döneceğim!

—— Sture Nilsson -Sweden

"Başarılı işbirliğimizden çok memnunuz ve verdiğiniz mobilya beklentilerimizi aştı."

—— Vusal hacıyev-Azerbaycan

Köpük hattı için mükemmel kalite. Sıkı teslimat süresi, en iyi iş servisi, ne aradığımız. İstediğimiz istikrarlı tedarikçi budur.

—— Ylli (Alibania)

Ben sohbet şimdi

Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd

1 2 3 4
Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd
Zehui Zehui CNC foam cutting machine
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ZHMACH
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 1500000-3000000
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 70% - 80%
Main Products:: Foam Cutting Machine,Foam Making Machine,foam machinery,sponge machinery,foaming production line
Top 3 Markets: Domestic Market 20.00% Africa 40.00% Mid East 30.00% Europe 10%
Dongguan Zehui makine ekipman co., Ltd.   Profesyonel mekanik sünger makine, köpük makine ekipman, gelişmiş ekipman ve güçlü teknik gücü, uzun yıllar bir araya getirdi sünger makinesi, köpük makine ve değerli deneyim köpük makinesi, uluslararası ileri düzey ürünlerden öğrenme, endüstri deneyimi ile entegre bağımsız bağımsızlık için uygun "İnsan odaklı, bilimsel gelişme, mükemmellik arayışı", inovasyonun temel değerleri olan "inovasyon ve ülkeyi güçlendirmek" için araştırma, inovasyon, dayanıklılık, güvenilirlik, müşteri ilkesi, uyum ve kazan-kazan "girişimci ruhu. Şirket daima dürüstlük, iş felsefesinden sorumlu, kesin, istikrarlı ve verimli mekanik tasarım ilkelerine bağlı kalmıştır, "en iyisi değil, daha iyisidir".


Z HF-2O17 üretimimiz Otomatik sünger köpük makineleri, hiç durmadan formülü değiştirir, akışı ölçmez, anason hatası 0.01-0.03KG, küçük malzeme hatası 1-3G; İngiliz seviyesindeki ekipmana geri tepme, yavaş geri tepme, yavaş geri tepme ayakkabılar, elektronik pamuk, Göğüs pamuk bazlı, sararmaya karşı koruma derecesi 3-5 sınıf uluslararası standartlara, 20-200 sertliğe ve ayrıca 10-250 %, en düşük yoğunluk 6-100, her türlü ayakkabı, mobilya süngeri; Fabrika partisinde üst düzey köpük bölümünün eğitimi adına çeşitli formülasyonlar talep etmektedir.
İş felsefemiz:

dürüstlük


- dürüstlük, işletme yolunun yükselişidir. Çalışan sadakati, şirketler müşterilerin güvenini kazanır. Bir köprü kurmak için dürüstlük, dürüstlük ve kazan-kazan sosyal sorumlulukları yerine getirin.


Müşteri önceliği


- Müşterileri ile girişimci müşterilerin geleceği ile her zaman Tanrı'dır. Müşterinin idealleri ve gerçeklik arayışı, en büyük memnuniyettir.


Dönüşüm ve yenilik


- Sürekli değişen pazar trendi, müşteri ihtiyaçlarının sürekli güncellenmesi. Dönüşüm ve yenilikçilik, pazara adapte ve pazara yön veren, iş zekası dışsal ifadesidir. Hiç bitmeyen dönüşüm ve yenilik, iş canlılığını ve itici gücü teşvik etmektir.


Sofistike yönetimi


- Başarılı bir yönetim, her yönüyle dikkatli ve iyi bağlantı kurmaktır. Ürün kalitesi her nüansın üretim sürecinden vazgeçilir. Öylesine mükemmel ruh kalite yönetimi, kaliteli ürünler kurum kültürünün somutlaştırılmasıdır.
Gönülden yeni ve eski müşterilere müzakerelerin gelmesini memnuniyetle karşılıyoruz, Bakanlık en sadık ortaklarınız olmak istiyor, ortaklaşa çalışmak için birlikte çalışıyor!
Şirketimizin ürünleri, geniş bir iş hacmi ile tüm dünyaya (Avrupa, ABD, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Sudan, Endonezya, Vietnam, Kenya vb.) İhracat yapmıştır. üstün hizmet ve teknik personel grubuyla.
Yurtiçinde ve yurtdışında yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz, iş görüşmesi için firmamıza gelin, Zehui en sadık ortağınız olmaya istekli ve kazan-kazan durumunu elinizde tutuyor!

https://youtu.be/qIPkDIUD0bA

İletişim bilgileri
Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd

İlgili kişi: Mr. Wang

Tel: 0086-15817646348

Faks: 86-0769-88875397

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)